1 stycznia 2017 – Niedziela, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki

• NOWY ROK

• II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

• UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI

„Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie swoje oblicze i niech cię obdarzy pokojem.”

• Lb 6, 22-27

• Ga 4, 4-7

• Łk 2, 16-21

1. 1. Z okazji rozpoczynającego się Nowego Roku 2017 życzymy wszystkim samych dobrych dni otoczonych Bożym błogosławieństwem i opieką Matki Bożej.

2. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy wspomnienia: w poniedziałek św. Bazylego Wielkiego i św. Grzegorza z Nazjaznu, biskupów i doktorów Kościoła; we wtorek Święto Ubogich Pasterzy.

3. W piątek 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msza Święta, wraz z poświęceniem kredy i kadzidła, zostanie odprawiona o godz. 11:00.

Niedziela Palmowa – utrudnienia związane z dojazdem

Uwaga!

W Niedzielę Palmową w Warszawie odbędzie się Orlen Maraton.
W związku z tym wydarzeniem będą poważne utrudnienia w dojeździe do naszej Parafii.

Sugerujemy dojazd ulicą Czerniakowską, od strony mostu Siekierkowskiego. Najbliższe miejsca, gdzie będzie można zaparkować – ul. Zaruskiego, ul. Mikkego, ul. Bartycka.

Msza Święta z procesją odbędzie się o godz. 11:00.

Szczegółowe informacje o trasie maratonu można znaleźć tutaj.

Triduum Paschalne i Wielkanoc 2019

Triduum Paschalne i Wielkanoc 2019