11 LISTOPADA – ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada 2017 rok to 99 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.
Narodowe Święto Niepodległości to najważniejsze święto państwowe w ciągu roku.
Jest obchodzone dla upamiętnienia 11 listopada 1918 roku, kiedy to Polska odrodziła się po 123 latach niewoli. Ojczyzna i jej wolność to dwa wielkie zadania, które stawia przed nami Boża Opatrzność, abyśmy je jako naród i jako poszczególni jego obywatele umieli
w każdym czasie z miłością przyjąć i pomnażać dla dobra naszego i przyszłych pokoleń, które po nas przyjdą.
Módlmy się, abyśmy z Bożą pomocą, wspólnie trudząc się, żyjąc w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu budowali pomyślność naszej Ojczyzny i pozostali zawsze wierni swojemu narodowi i jego pięknej tradycji. Ciebie prosimy…

Niedziela Palmowa – utrudnienia związane z dojazdem

Uwaga!

W Niedzielę Palmową w Warszawie odbędzie się Orlen Maraton.
W związku z tym wydarzeniem będą poważne utrudnienia w dojeździe do naszej Parafii.

Sugerujemy dojazd ulicą Czerniakowską, od strony mostu Siekierkowskiego. Najbliższe miejsca, gdzie będzie można zaparkować – ul. Zaruskiego, ul. Mikkego, ul. Bartycka.

Msza Święta z procesją odbędzie się o godz. 11:00.

Szczegółowe informacje o trasie maratonu można znaleźć tutaj.

Triduum Paschalne i Wielkanoc 2019

Triduum Paschalne i Wielkanoc 2019