12 LUTY 2017 R. – VI NIEDZIELA ZWYKŁA

12.02.2017

12 LUTY 2017 R. – VI NIEDZIELA ZWYKŁA
„Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi”

Syr 15, 15-20
1 Kor 2, 6-10
Mt 5, 17-37

1. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienie świętych Cyryla, mnicha (+869) i Metodego, biskupa (+885), patronów Europy.

2. W czwartek 16 lutego obchodzimy rocznicę śmierci bp Franciszka Hodura, Organizatora PNKK w USA, Kanadzie i Polsce. Dziękujmy Bogu za dar i posłannictwo naszego założyciela.

3. Zapraszamy do lektury lutowego numeru informatora parafialnego – „Posłaniec” (tutaj) oraz miesięcznika katolickiego „Rodzina” (tutaj).

Niedziela Palmowa – utrudnienia związane z dojazdem

Uwaga!

W Niedzielę Palmową w Warszawie odbędzie się Orlen Maraton.
W związku z tym wydarzeniem będą poważne utrudnienia w dojeździe do naszej Parafii.

Sugerujemy dojazd ulicą Czerniakowską, od strony mostu Siekierkowskiego. Najbliższe miejsca, gdzie będzie można zaparkować – ul. Zaruskiego, ul. Mikkego, ul. Bartycka.

Msza Święta z procesją odbędzie się o godz. 11:00.

Szczegółowe informacje o trasie maratonu można znaleźć tutaj.

Triduum Paschalne i Wielkanoc 2019

Triduum Paschalne i Wielkanoc 2019