12 MARCA 2017 R. – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

11.03.2017

12 MARCA 2017 R. – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Weź udział w trudach i przeciwnościach znoszonych dla Ewangelii mocą Bożą!

Rdz 12, 1-4a
2 Tm 1, 8b-10
Mt 17, 1-9

1. Obchodzimy dzisiaj rocznicę zorganizowania PNNK. Dziękujemy wszystkim parafianom i przyjaciołom naszej parafii za udział we wspólnej Mszy Świętej dziękczynnej za 120 lat istnienia naszej wspólnoty wiary.

2. Dzisiejsza niedziela rozpoczęła także cykl nauk rekolekcyjnych, które potrwają jeszcze przez kolejne dwie niedziele. Zapraszamy do jak najliczniejszego udziału w tych ćwiczeniach duchownych oraz modlitwy w intencji dobrych owoców tego czasu.

3. Nabożeństwa pasyjne odprawiane są według następującego porządku:
Droga krzyżowa – piątek, godz. 17:00
Gorzkie Żale – niedziela, godz. 10:40

4. Dostępny jest już marcowy numer miesięcznika „Rodzina” – tutaj. Polecamy szczególnie artykuł „Polskie Kalwarie – Sanktuaria Męki Pańskiej” oraz „Warszawa w czasach belle epoque”.

5. W najbliższą sobotę 18 marca zapraszamy do wysłuchania audycji „Pięć minut nad Biblią” w II Programie Polskiego Radia o godz. 7:40.

Msza Święta w Warszawie i Studziankach

17.04.2021

18 kwietnia 2021 r.
Msza Święta w Parafii Katedralnej o godz. 11.00
(także transmisja na Facebooku)

Msza Święta w Studziankach Pancernych nie odbędzie się.

Przypominamy o zachowywaniu zasad bezpieczeństwa
max 17 osób w kościele
zakryte usta i noc maseczką
dystans 2m.