17 grudnia 2017 r. – III Niedziela Adwentu

16.12.2017

17 grudnia 2017 r. – III Niedziela Adwentu
„Sam zaś Bóg pokoju niech uświęca was całych, aby nietknięty duch wasz, dusza i ciało bez zarzutu zachowały się na przyjście Pana naszego, Jezusa Chrystusa.”

Iz 61, 1-2a. 10-11
1 Tes 5, 16-24
J 1, 6-8. 19-28

1. Za tydzień, 24 grudnia, IV Niedziela Adwentu. Przypominamy, że tego dnia zgodnie ze zwykłym porządkiem spotykamy się na niedzielnej Mszy Świętej o godz. 11:00. Tego dnia będzie także możliwość skorzystania ze spowiedzi przedświątecznej.

2. Na stoliku w nawie bocznej kościoła można zaopatrzyć się w opłatki na wigilijną wieczerzę.

3. Zgodnie z tradycją Msza Święta zwana Pasterką zostanie odprawiona w najbliższą niedzielę 24 grudnia o godz. 22:00.

4. W Uroczystość Narodzenia Pańskiego, 25 grudnia, zapraszamy na Mszę Świętą
o godz. 11:00.

5. Drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, 26 grudnia, Msza Święta w naszej świątyni również o godz. 11:00.

6. Dostępny jest już grudniowy numer miesięcznika „Rodzina”. W formie drukowanej wyłożony na stoliku w nawie bocznej kościoła, zaś w wersji online – tutaj.

7. W sobotę, 23 grudnia, w I Programie Polskiego Radia o godz. 16:15 audycja „Kościoły
w Polsce i na świecie”

Niedziela Palmowa – utrudnienia związane z dojazdem

Uwaga!

W Niedzielę Palmową w Warszawie odbędzie się Orlen Maraton.
W związku z tym wydarzeniem będą poważne utrudnienia w dojeździe do naszej Parafii.

Sugerujemy dojazd ulicą Czerniakowską, od strony mostu Siekierkowskiego. Najbliższe miejsca, gdzie będzie można zaparkować – ul. Zaruskiego, ul. Mikkego, ul. Bartycka.

Msza Święta z procesją odbędzie się o godz. 11:00.

Szczegółowe informacje o trasie maratonu można znaleźć tutaj.

Triduum Paschalne i Wielkanoc 2019

Triduum Paschalne i Wielkanoc 2019