7 stycznia 2018 r. – I Niedziela Zwykła, święto Chrztu Pańskiego

06.01.2018

7 stycznia 2018 r. – I Niedziela Zwykła, święto Chrztu Pańskiego
„Nakłońcie uszu i przyjdźcie do Mnie, posłuchajcie Mnie, a dusza wasza żyć będzie.”

czytania mszalne:
Iz 55, 1-11
1 J 5, 1-9
Mk 1, 7-11

1. W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkich parafian na Mszę Świętą o godz. 11:00,
po której odbędzie się spotkanie opłatkowe.

2. Rozpoczyna się czas wizyt duszpasterskich. Parafian, którzy chcą, aby odwiedził ich kapłan z modlitwą i błogosławieństwem, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii po Mszy Świętej, mailowo (parafiaswducha@onet.pl) lub telefonicznie (22-841-37-43).

3. Na stoliku w nawie bocznej kościoła można zaopatrzyć się w styczniowy numer miesięcznika „Rodzina”.

Niedziela Palmowa – utrudnienia związane z dojazdem

Uwaga!

W Niedzielę Palmową w Warszawie odbędzie się Orlen Maraton.
W związku z tym wydarzeniem będą poważne utrudnienia w dojeździe do naszej Parafii.

Sugerujemy dojazd ulicą Czerniakowską, od strony mostu Siekierkowskiego. Najbliższe miejsca, gdzie będzie można zaparkować – ul. Zaruskiego, ul. Mikkego, ul. Bartycka.

Msza Święta z procesją odbędzie się o godz. 11:00.

Szczegółowe informacje o trasie maratonu można znaleźć tutaj.

Triduum Paschalne i Wielkanoc 2019

Triduum Paschalne i Wielkanoc 2019