16 października – XXIX Niedziela Zwykła

14.10.2016

XXIX Niedziela Zwykła

A Bóg, czyż nie weźmie w obronę swoich wybranych, którzy dniem i nocą wołają do Niego, i czy będzie zwlekał w ich sprawie?”

1. Wj 17,8-13
  2. 2Tm 3, 14-4,1
  3. Łk 18, 1-8

1. Trwa miesiąc październik. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w środy o godz. 17:00 oraz w niedzielę, przed Mszą Świętą, o godz. 10:40.

2. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Ignacego Antiocheńskiego Biskupa i Męczennika, a we wtorek św. Łukasza Ewangelistę.

3.W sobotę, 22.10 o godz. 7:40, w II Programie Polskiego Radia program z cyklu „Pięć minut nad Biblią” oraz o godz. 21:50, w I Programie Polskiego Radia, program „Kościoły w Polsce i na świecie”.

4. Informujemy, że zgodnie z tradycją naszej parafii, 1 listopada o godz. 12:00 na cmentarzu wojskowym na Powązkach w kwaterze D, zostanie odprawiona Msza Święta w intencji zmarłych pochowanych na cmentarzu oraz zgłoszonych w modlitwie wypominkowej.

1. 4. Zapraszamy do lektury ogólnokościelnego miesięcznika „Rodzina” dostępnego w formie papierowej (na stoliku w nawie bocznej kościoła) oraz elektronicznej (http://www.polskokatolicki.pl/RODZINA).

5. Na naszej stronie internetowej dostępny jest także październikowy numer Posłańca (zakładka „O nas” – „Posłaniec”).

Nagranie

30.11.2022

W sobotę 3 grudnia
o godz. 15.00
w naszym kościele nagrywamy Mszę Świętą
na potrzeby Polskiego Radia.

Zapraszamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu.
Do zobaczenia!

Nabożeństwo

02.11.2022

Przypominamy, że dzisiaj nie będzie Mszy Świętej w kościele o godz. 17.00.
Zapraszamy na cmentarz Powązki Wojskowe (przy naszej kaplicy, kwatera D) – nabożeństwo o godz. 12.00.