13 maja 2018 r. – VII Niedziela Wielkanocna, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, Święto Drogiej Ojczyzny Polskiej

13.05.2018

„Po rozmowie z nimi Pan Jezus został wzięty do nieba i zasiadł po prawicy Boga. Oni zaś poszli i głosili Ewangelię wszędzie, a Pan współdziałał z nimi i potwierdzał naukę znakami, które jej towarzyszyły.”

Dz 1, 1-11
Ef 4, 1-13
Mk 16, 15-20

1. Obchodzimy dzisiaj Święto Drogiej Ojczyzny Polskiej módlmy się o pomyślność i zgodę dla naszego Narodu.

2. W poniedziałek wspomnienie liturgiczne św. Macieja Apostoła.

3. Zbliżamy się do święta parafialnego, które odbędzie się w przyszłą niedzielę w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Spotkanie rozpoczniemy nabożeństwem majowym i Mszą Świętą.

4. Nabożeństwa majowe odprawiane są w naszej świątyni w środy o godz. 17:00
oraz niedzielę o godz. 10:40.

5. Na stoliku w nawie bocznej kościoła można zaopatrzyć się w majowe wydanie miesięcznika „Rodzina”.

Program telewizyjny

01.02.2020

Zapraszamy do obejrzenia programu
Redakcji Ekumenicznej „Jedność” Telewizji Polskiej

Program omawia ideę Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
Znajdziemy tam szeroką relację z nabożeństwa ekumenicznego, które odbyło się w naszej parafii katedralnej 19.01.2020 r.

Link do materiału kliknij tutaj.

Serdecznie zapraszamy!