13 maja 2018 r. – VII Niedziela Wielkanocna, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, Święto Drogiej Ojczyzny Polskiej

13.05.2018

„Po rozmowie z nimi Pan Jezus został wzięty do nieba i zasiadł po prawicy Boga. Oni zaś poszli i głosili Ewangelię wszędzie, a Pan współdziałał z nimi i potwierdzał naukę znakami, które jej towarzyszyły.”

Dz 1, 1-11
Ef 4, 1-13
Mk 16, 15-20

1. Obchodzimy dzisiaj Święto Drogiej Ojczyzny Polskiej módlmy się o pomyślność i zgodę dla naszego Narodu.

2. W poniedziałek wspomnienie liturgiczne św. Macieja Apostoła.

3. Zbliżamy się do święta parafialnego, które odbędzie się w przyszłą niedzielę w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Spotkanie rozpoczniemy nabożeństwem majowym i Mszą Świętą.

4. Nabożeństwa majowe odprawiane są w naszej świątyni w środy o godz. 17:00
oraz niedzielę o godz. 10:40.

5. Na stoliku w nawie bocznej kościoła można zaopatrzyć się w majowe wydanie miesięcznika „Rodzina”.

Msza Święta w Warszawie i Studziankach

17.04.2021

18 kwietnia 2021 r.
Msza Święta w Parafii Katedralnej o godz. 11.00
(także transmisja na Facebooku)

Msza Święta w Studziankach Pancernych nie odbędzie się.

Przypominamy o zachowywaniu zasad bezpieczeństwa
max 17 osób w kościele
zakryte usta i noc maseczką
dystans 2m.