27 maja 2018 r. – VIII Niedziela Zwykła, Uroczystość Najświętszej Trójcy

27.05.2018

27 maja 2018 r. – VIII Niedziela Zwykła, Uroczystość Najświętszej Trójcy
„Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu,
Bogu, który jest i który był, i który przychodzi.”

Pwt 4, 32-34. 39-40
Rz 8, 14-17
Mt 28, 16-20

1. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia ubiegłotygodniowej uroczystości parafialnej.

2. W czwartek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Jest to szczególny dzień, w którym publicznie wyznamy wiarę w obecność Jezusa
w Najświętszym Sakramencie. Uroczysta Msza Święta połączona z procesją do czterech ołtarzy rozpocznie się o godz. 11:00.

3. W czwartkowy poranek o godz. 8:00 w II Programie Polskiego Radia retransmisja Mszy Świętej z naszego kościoła katedralnego.

4. Kalendarz liturgiczny przewiduję w piątek wspomnienie Justyna, Męczennika (+165).

5. W sobotę zapraszamy do wysłuchania programu z cyklu „Kościoły w Polsce i na świcie” – I Program Polskiego Radia, godz. 19:15. Przy współtworzeniu tego wydania audycji udział wzięli przedstawiciele naszej parafii.

Najbliższa transmisja Mszy Świętej w Boże Ciało

04.06.2020

Najbliższa transmisja Mszy Świętej
odbędzie się 11 czerwca 2020 r., o godz. 11.00
w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało

Zapraszamy do polubienia parafialnego facebooka, aby być na bieżąco
ze wszystkimi aktualnościami, z życia naszej Parafii.
Jeżeli chcesz przejść na tę stronę kliknij tutaj.