10 czerwca 2018 r. – X Niedziela Zwykła

10 czerwca 2018 r. – X Niedziela Zwykła
„Wiemy bowiem, że kiedy nawet zniszczeje nasz przybytek doczesnego zamieszkania, będziemy mieli mieszkanie od Boga, dom nie ręką uczyniony, lecz wiecznie trwały w niebie.”

Rdz 3, 9-15
2 Kor 4, 13 – 5, 1
Mk 3, 20-35

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które w naszej parafii odbywa się w środy
o godz. 17:00 oraz w niedzielę o godz. 10:40.

2. W najbliższą niedzielę, podczas Mszy Świętej o godz. 11:00, chcemy złożyć Bogu dziękczynienie za kończący się rok nauki – modląc się za dzieci i młodzież oraz wszystkich nauczycieli.

3. Dostępne jest czerwcowe wydanie miesięcznika „Rodzina”. Szczególnie polecamy artykuły o parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa, wspomnienie śp. ks. Kanclerza Ryszarda Dąbrowskiego oraz artykuł z cyklu „W kręgu Postaci Biblijnych” w którym przybliżona nam będzie refleksja na temat Judasza. Wersja papierowa dostępna
w kościele na stoliku z prasą oraz w formie elektronicznej – tutaj.

Niedziela Palmowa – utrudnienia związane z dojazdem

Uwaga!

W Niedzielę Palmową w Warszawie odbędzie się Orlen Maraton.
W związku z tym wydarzeniem będą poważne utrudnienia w dojeździe do naszej Parafii.

Sugerujemy dojazd ulicą Czerniakowską, od strony mostu Siekierkowskiego. Najbliższe miejsca, gdzie będzie można zaparkować – ul. Zaruskiego, ul. Mikkego, ul. Bartycka.

Msza Święta z procesją odbędzie się o godz. 11:00.

Szczegółowe informacje o trasie maratonu można znaleźć tutaj.

Triduum Paschalne i Wielkanoc 2019

Triduum Paschalne i Wielkanoc 2019