19 LUTY 2017 r. – VII NIEDZIELA ZWYKŁA

18.02.2017

19 LUTY 2017 r. – VII NIEDZIELA ZWYKŁA
„Bądźcie świętymi, bo Ja jestem święty, Pan, Bóg wasz!”

Kpł 19, 1-2. 17-18
1 Kor 3, 16-23
Mt 5, 38-48

1. W czasie dzisiejszej Liturgii Mszy Świętej dziękowaliśmy Bogu za dar życia i posługi Biskupa Franciszka Hodura.

2. W tym tygodniu, w czwartek, obchodzimy wspomnienie św. Polikarpa, Biskupa                 i Męczennika (+155).

3. Ostatnia audycja z cyklu „Kościoły w Polsce i na świecie” w I Programie Polskiego Radia poświęcona była m.in. zbliżającym się obchodom 120-lecia zorganizowania PNKK. Archiwalną audycje można wysłuchać tutaj.

4. Zapraszamy do czytania aktualnej prasy polskokatolickiej – miesięcznika „Rodzina” (tutaj) oraz informatora parafialnego „Posłaniec” (tutaj).

5. Na stronie głównej Kościoła Polskokatolickiego udostępniony został album dotyczący życia i działalności Biskupa Franciszka Hodura – tutaj.

Najbliższa transmisja Mszy Świętej w Boże Ciało

04.06.2020

Najbliższa transmisja Mszy Świętej
odbędzie się 11 czerwca 2020 r., o godz. 11.00
w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało

Zapraszamy do polubienia parafialnego facebooka, aby być na bieżąco
ze wszystkimi aktualnościami, z życia naszej Parafii.
Jeżeli chcesz przejść na tę stronę kliknij tutaj.