19 MARCA 2017 R. – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18.03.2017

19 MARCA 2017 R. – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Moim pokarmem jest wypełnić wolę Tego, który Mnie posłał, i wykonać Jego dzieło.

Wj 17, 3-7

Rz 5, 1-2. 5-8

J 4, 5-42

1. 1. Dziękujemy wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego Kościoła za udział w niedzielnych rekolekcjach. W najbliższą niedzielę, 26 marca, podczas Mszy Świętej o godz. 11:00, będzie ostatnia nauka rekolekcyjna połączona ze spowiedzią ogólną. Serdecznie zapraszamy i prosimy o modlitwę w intencji dobrych owoców tego czasu.

1. 2. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne, które odprawiane są w naszym kościele według następującego porządku:

– Droga Krzyżowa – piątek, godz. 17:00

– Gorzkie Żale – niedziela, godz. 10:40

1. 3. W poniedziałek, 20 marca, obchodzimy Uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. W sobotę, 25 marca obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

1. 4. Zapraszamy do lektury miesięcznika „Rodzina”, który wyłożony jest w kościele na stoliku z prasą oraz dostępny w formie elektronicznej – tutaj. Warto zajrzeć także do Informatora Parafialnego „Posłaniec” poświęconego 120 rocznicy zorganizowania Polskiego Narodowego Kościoła Katolickiego w USA, Kanadzie
    i Polsce. Miłej lektury – tutaj.

Msza Święta w Warszawie i Studziankach

17.04.2021

18 kwietnia 2021 r.
Msza Święta w Parafii Katedralnej o godz. 11.00
(także transmisja na Facebooku)

Msza Święta w Studziankach Pancernych nie odbędzie się.

Przypominamy o zachowywaniu zasad bezpieczeństwa
max 17 osób w kościele
zakryte usta i noc maseczką
dystans 2m.