2 KWIETNIA 2017 R. – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

01.04.2017

2 KWIETNIA 2017 R. – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

„Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, to choćby umarł, żyć będzie. Każdy, kto żyje i wierzy we Mnie, nie umrze na wieki.”

Ez 37, 12-14

Rz 8, 8-11

J 11, 1-45

1. 1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Wielki Tydzień, który bezpośrednio wprowadza nas w obchody Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

2. W niedzielę Palmową Męki Pańskiej przed Mszą Świętą zostanie odprawiona spowiedź wielkanocna, a przy wejściu do kościoła obrzęd poświęcenia palm i procesja.

1. 3. Plan obchodów Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych można znaleźć tutaj.

1. 4. W piątek, 7 kwietnia o godz. 17:00, zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Niedziela Palmowa – utrudnienia związane z dojazdem

Uwaga!

W Niedzielę Palmową w Warszawie odbędzie się Orlen Maraton.
W związku z tym wydarzeniem będą poważne utrudnienia w dojeździe do naszej Parafii.

Sugerujemy dojazd ulicą Czerniakowską, od strony mostu Siekierkowskiego. Najbliższe miejsca, gdzie będzie można zaparkować – ul. Zaruskiego, ul. Mikkego, ul. Bartycka.

Msza Święta z procesją odbędzie się o godz. 11:00.

Szczegółowe informacje o trasie maratonu można znaleźć tutaj.

Triduum Paschalne i Wielkanoc 2019

Triduum Paschalne i Wielkanoc 2019