30 października – XXXI Niedziela Zwykła

27.10.2016

30 października – XXXI Niedziela Zwykła

„Albowiem Syn Człowieczy przyszedł szukać i zbawić to, co zginęło.”

1. Mdr 11,22-12,2
  2. 2 Tes 1,11-2,2
  3. Łk 19,1-10

1. W najbliższy wtorek obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Tego dnia o godz. 12:00 na cmentarzu wojskowym na Powązkach w kwaterze D, zostanie odprawiona Msza Święta w intencji zmarłych pochowanych na cmentarzu oraz zgłoszonych w modlitwie wypominkowej.

1. 2. Dla parafian w Studziankach Pancernych, 1 listopada o godz. 12:00, na miejscowym cmentarzu, zostanie również odprawiona Msza Święta w intencji zmarłych pochowanych na cmentarzu oraz zgłoszonych w modlitwie wypominkowej.

3. W środę obchodzimy wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych – Dzień Zaduszny. Tego dnia zbierzemy się na wspólną Eucharystię połączoną z wypominkami w kościele katedralnym o godz. 17:00, a w Studziankach Pancernych, w kościele parafialnym, o godz. 11:00.

4. W listopadzie modlitwa wypominkowa będzie odprawiana w niedzielę przed Mszą Świętą o godz. 10:40 i środy o godz. 17:00.

Niedziela Palmowa – utrudnienia związane z dojazdem

Uwaga!

W Niedzielę Palmową w Warszawie odbędzie się Orlen Maraton.
W związku z tym wydarzeniem będą poważne utrudnienia w dojeździe do naszej Parafii.

Sugerujemy dojazd ulicą Czerniakowską, od strony mostu Siekierkowskiego. Najbliższe miejsca, gdzie będzie można zaparkować – ul. Zaruskiego, ul. Mikkego, ul. Bartycka.

Msza Święta z procesją odbędzie się o godz. 11:00.

Szczegółowe informacje o trasie maratonu można znaleźć tutaj.

Triduum Paschalne i Wielkanoc 2019

Triduum Paschalne i Wielkanoc 2019