35 rocznica sakry biskupa Wiktora Wysoczańskiego

05.06.2018

5 czerwca 2018 r. obchodzimy 35 rocznicę przyjęcia sakry biskupiej przez Zwierzchnika Kościoła Polskokatolickiego w RP i Ordynariusza Diecezji Warszawskiej przez bpa Wiktora Wysoczańskiego.

Jubilatowi życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej w pracy na rzecz społeczności Kościoła.

Więcej o życiu oraz działalności duszpasterskiej i naukowej bpa Wiktora Wysoczańskiego można przeczytać tutaj.

Audycja „Kościoły w Polsce i na świecie” z 16.01.2021 r.

17.01.2021

Audycja „Kościoły w Polsce i na świecie” z 16.01.2021 r.

Jest to program przygotowywany przez sekcję religijną Polskiego Radia we współpracy z różnymi kościołami chrześcijańskimi. Poznajemy w nich historię, życie i działalność różnych wspólnot chrześcijańskich.

Ostatni odcinek powstał we współpracy w Kościołem Polskokatolickim. Posłuchamy w nim wprowadzenia w Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Gościem programu jest nasz proboszcz, ks. Henryk Dąbrowski.

Link do audycji – kliknij TUTAJ.