5 LUTY 2017 R. – V NIEDZIELA ZWYKŁA

04.02.2017

5 LUTY 2017 R. – V NIEDZIELA ZWYKŁA
„Tak niech wasze światło jaśnieje przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie.”

Iz 58, 7-10
1 Kor 2, 1-5
Mt 5, 13-16

1. W piątek wspomnienie św. Scholastyki (+547).

2. W sobotę, 11 lutego, obchodzimy Światowy Dzień Chorych. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach i bądźmy otwarci na ich potrzeby.

3. Zapraszamy do wysłuchania audycji z cyklu „Kościoły w Polsce i na świecie” w sobotę, 11 lutego, o godz. 16:15 w I Programie Polskiego Radia.

4. Zachęcamy do czytania prasy polskokatolickiej – Rodziny – nr lutowy (tutaj) i Posłańca – nr styczniowy (tutaj).

Niedziela Palmowa – utrudnienia związane z dojazdem

Uwaga!

W Niedzielę Palmową w Warszawie odbędzie się Orlen Maraton.
W związku z tym wydarzeniem będą poważne utrudnienia w dojeździe do naszej Parafii.

Sugerujemy dojazd ulicą Czerniakowską, od strony mostu Siekierkowskiego. Najbliższe miejsca, gdzie będzie można zaparkować – ul. Zaruskiego, ul. Mikkego, ul. Bartycka.

Msza Święta z procesją odbędzie się o godz. 11:00.

Szczegółowe informacje o trasie maratonu można znaleźć tutaj.

Triduum Paschalne i Wielkanoc 2019

Triduum Paschalne i Wielkanoc 2019