8 PAŹDZIERNIKA 2017 R. – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA, ŚWIĘTO CHRZEŚCIJAŃSKIEJ RODZINY

08.10.2017

8 października 2017 r. – XXVII Niedziela Zwykła, Święto Chrześcijańskiej Rodziny
„Czyńcie to, czego się nauczyliście, co przejęliście, co usłyszeliście i co zobaczyliście
u mnie, a Bóg pokoju będzie z wami.”

Iz 5, 1-7
Flp 4, 6-9
Mt 21, 33-43

1. W poniedziałek obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Dionizego Biskupa
i Towarzyszy Męczenników (+ III w.)

2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które w naszej parafii odprawiane są w środy o godz. 17:00 i niedzielę o godz. 10:40.

3. Na stoliku w nawie bocznej kościoła można zaopatrzyć się w aktualny numer miesięcznika „Rodzina”.

4. W najbliższą niedzielę o godz. 8:00 w II Programie Polskiego Radia retransmisja Mszy Świętej.

Niedziela Palmowa – utrudnienia związane z dojazdem

Uwaga!

W Niedzielę Palmową w Warszawie odbędzie się Orlen Maraton.
W związku z tym wydarzeniem będą poważne utrudnienia w dojeździe do naszej Parafii.

Sugerujemy dojazd ulicą Czerniakowską, od strony mostu Siekierkowskiego. Najbliższe miejsca, gdzie będzie można zaparkować – ul. Zaruskiego, ul. Mikkego, ul. Bartycka.

Msza Święta z procesją odbędzie się o godz. 11:00.

Szczegółowe informacje o trasie maratonu można znaleźć tutaj.

Triduum Paschalne i Wielkanoc 2019

Triduum Paschalne i Wielkanoc 2019