9 października – XXVIII Niedziela Zwykła

06.10.2016

XXVIII Niedziela Zwykła

Jeżeliśmy bowiem z Nim współumarli, wespół z Nim i żyć będziemy.”

2 Krl 5,14-17;
2 Tm 2,8-13;
Łk 17,11-19

1. 1. Dzisiaj obchodzimy Święto Chrześcijańskiej Rodziny. Pamiętajmy, aby w naszych domach nie zabrakło wspólnie przeżywanej wiary w duchu ewangelicznej miłości.

2. W najbliższą niedzielę 16.08. o godz. 8:00 w II Programie Polskiego Radia będzie transmitowana Msza Święta z naszego Kościoła.

3. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w naszej świątyni – przed każdą niedzielną Mszą Świętą oraz w środy o godz. 17-tej.

4. Zakończyliśmy rewitalizację i konserwację północnej części fasady kościoła. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wspierali prace kolejnego etapu prac remontowych.

5. Na naszej stronie internetowej dostępny jest październikowy numer Posłańca – zachęcamy do lektury. Szczególnie polecamy artykuł o życiu św. Franciszka oraz rozważanie na temat sakramentu małżeństwa.

Msza Święta w Warszawie i Studziankach

17.04.2021

18 kwietnia 2021 r.
Msza Święta w Parafii Katedralnej o godz. 11.00
(także transmisja na Facebooku)

Msza Święta w Studziankach Pancernych nie odbędzie się.

Przypominamy o zachowywaniu zasad bezpieczeństwa
max 17 osób w kościele
zakryte usta i noc maseczką
dystans 2m.