25 CZERWCA 2017 – XII NIEDZIELA ZWYKŁA

25.06.2017

25 CZERWCA 2017 – XII NIEDZIELA ZWYKŁA
„Do każdego więc, kto się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie.”

Jr 20, 10-13
Rz 5, 12-15
Mt 10, 26-33

1. We wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy. W środę wspomnienie św. Ireneusza, Biskupa i Męczennika (+202), w czwartek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

2. Przed nami czas wakacyjnych wyjazdów. Pamiętajmy, że na terenie całego kraju możemy poznać i odwiedzić parafię polskokatolicką. Informację na temat funkcjonujących placówek można znaleźć na stronie internetowej Kościoła Polskokatolickiego – tutaj.

3. Zachęcamy do lektury czerwcowego wydania miesięcznika „Rodzina” – tutaj.

4. Wszystkim udającym się w najbliższym czasie na wakacyjny wypoczynek życzymy bezpiecznej podróży i dobrej pogody.

Niedziela Palmowa – utrudnienia związane z dojazdem

Uwaga!

W Niedzielę Palmową w Warszawie odbędzie się Orlen Maraton.
W związku z tym wydarzeniem będą poważne utrudnienia w dojeździe do naszej Parafii.

Sugerujemy dojazd ulicą Czerniakowską, od strony mostu Siekierkowskiego. Najbliższe miejsca, gdzie będzie można zaparkować – ul. Zaruskiego, ul. Mikkego, ul. Bartycka.

Msza Święta z procesją odbędzie się o godz. 11:00.

Szczegółowe informacje o trasie maratonu można znaleźć tutaj.

Triduum Paschalne i Wielkanoc 2019

Triduum Paschalne i Wielkanoc 2019