25 CZERWCA 2017 – XII NIEDZIELA ZWYKŁA

25.06.2017

25 CZERWCA 2017 – XII NIEDZIELA ZWYKŁA
„Do każdego więc, kto się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie.”

Jr 20, 10-13
Rz 5, 12-15
Mt 10, 26-33

1. We wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy. W środę wspomnienie św. Ireneusza, Biskupa i Męczennika (+202), w czwartek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

2. Przed nami czas wakacyjnych wyjazdów. Pamiętajmy, że na terenie całego kraju możemy poznać i odwiedzić parafię polskokatolicką. Informację na temat funkcjonujących placówek można znaleźć na stronie internetowej Kościoła Polskokatolickiego – tutaj.

3. Zachęcamy do lektury czerwcowego wydania miesięcznika „Rodzina” – tutaj.

4. Wszystkim udającym się w najbliższym czasie na wakacyjny wypoczynek życzymy bezpiecznej podróży i dobrej pogody.

Posłuchaj – Kościoły w Polsce i na świecie

11.01.2020

Zapraszamy do wysłuchania audycji z cyklu
„Kościoły w Polsce i na świecie”
z dnia 11.01.2020 r.
w I Programie Polskiego Radia.

Odcinek poświęcony 20 rocznicy podpisania Deklaracji o wzajemnym uznaniu Chrztu Świętego.
Nagranie miało miejsce w parafii katedralnej pw. Świętego Duch w Warszawie.

Audycja do wysłuchania tutaj.