Msza Święta w internecie 22 i 29 marca 2020r.

19.03.2020

Drodzy Parafianie i Sympatycy naszej Parafii!

W tym trudnym czasie walki z epidemią, kiedy trzeba zatroszczyć się o siebie i innych, zachęcamy Was, abyście w najbliższe dwie niedziele pozostali w domach i powstrzymali się od wyjścia do kościoła.

Nie zamykamy drzwi naszej świątyni, ale – wprost przeciwnie – otwieramy je jeszcze szerzej.

Zaplanowaliśmy na portalu społecznościowym Facebook transmisje na żywo Mszy Świętych, sprawowanych 22 i 29 marca 2020r. o godz. 11.00.

Transmisje można odnaleźć, wpisując w wyszukiwarce Facebooka: Parafia Katedralna Kościoła Polskokatolickiego pw. Świętego Ducha.

Będzie to spotkanie modlitewne, które połączy nasze serca we wspólnym, choć na odległość, spotkaniu z Bogiem. Dlatego prosimy, aby ten czas modlitwy nie był zamącony innymi domowymi zajęciami.

Zostańcie zdrowi!
Szczęść Boże!

Wniebowstąpienie Pańskie

18.05.2023