ROZWAŻANIA WIELKOPOSTNE NA I NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

rozważania na Wielki Post
według
Bpa Franciszka Hodura*

Droga do zbawienia jest podobna drogom w kraju, które dla orientacji mają kamienie z napisami mówiące nam jak daleko znajdujemy się od wyjścia i jak jeszcze daleko od celu.

W drodze życia są też stacje i tablice z wypisanym naszym wiekiem i określeniem kresu naszego życia. To miejsca przystanku. Tu zastanawiamy się na tem, cośmy zrobili, a co zaniedbali. Dziś Kościół wezwał nas, abyśmy duchowo naszą drogę przeznaczenia zbadali i zobaczyli gdzie jesteśmy.

• * w tekście rozważań zachowano oryginalną pisownię.

Nabożeństwa w okresie wakacyjnym

01.07.2018

W okresie wakacji Msze Święte będą odprawiane tylko w Niedzielę o godz. 11:00.

O dodatkowych nabożeństwach, w inne dni tygodnia, będziemy informowali, na bieżąco, w ogłoszeniach wygłaszanych w kościele oraz na stronie internatowej parafii.

10 czerwca 2018 r. – X Niedziela Zwykła

10 czerwca 2018 r. – X Niedziela Zwykła
„Wiemy bowiem, że kiedy nawet zniszczeje nasz przybytek doczesnego zamieszkania, będziemy mieli mieszkanie od Boga, dom nie ręką uczyniony, lecz wiecznie trwały w niebie.”
Rdz 3, 9-15
2 Kor 4, 13 – 5, 1
Mk 3, 20-35
1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które w naszej parafii odbywa się w środy
o godz. 17:00 oraz w niedzielę o godz. 10:40.
2. W najbliższą niedzielę,