SPOWIEDŹ WIELKANOCNA

06.04.2017

W Niedzielę Palmową, przed rozpoczęciem Mszy Świętej, o godz. 11:00 zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi sakramentalnej.

Wszechmogący i miłosierny Boże, oświeć mój umysł, abym poznał grzechy, które popełniłem, i odmień moje serce, abym szczerze nawrócił się do Ciebie. Niech Twoja miłość zjednoczy mnie z wszystkimi, którym wyrządziłem krzywdę. Niech Twoja dobroć uleczy moje rany, umocni moja słabość. Niech Duch święty obdarzy mnie nowym życiem i odnowi we mnie miłość, aby w moich czynach zajaśniał obraz Twojego Syna, który z Tobą żyje i króluje na wieki wieków. Amen.

Nabożeństwa w okresie wakacyjnym

01.07.2018

W okresie wakacji Msze Święte będą odprawiane tylko w Niedzielę o godz. 11:00.

O dodatkowych nabożeństwach, w inne dni tygodnia, będziemy informowali, na bieżąco, w ogłoszeniach wygłaszanych w kościele oraz na stronie internatowej parafii.

10 czerwca 2018 r. – X Niedziela Zwykła

10 czerwca 2018 r. – X Niedziela Zwykła
„Wiemy bowiem, że kiedy nawet zniszczeje nasz przybytek doczesnego zamieszkania, będziemy mieli mieszkanie od Boga, dom nie ręką uczyniony, lecz wiecznie trwały w niebie.”
Rdz 3, 9-15
2 Kor 4, 13 – 5, 1
Mk 3, 20-35
1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które w naszej parafii odbywa się w środy
o godz. 17:00 oraz w niedzielę o godz. 10:40.
2. W najbliższą niedzielę,