SPOWIEDŹ WIELKANOCNA

06.04.2017

W Niedzielę Palmową, przed rozpoczęciem Mszy Świętej, o godz. 11:00 zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi sakramentalnej.

Wszechmogący i miłosierny Boże, oświeć mój umysł, abym poznał grzechy, które popełniłem, i odmień moje serce, abym szczerze nawrócił się do Ciebie. Niech Twoja miłość zjednoczy mnie z wszystkimi, którym wyrządziłem krzywdę. Niech Twoja dobroć uleczy moje rany, umocni moja słabość. Niech Duch święty obdarzy mnie nowym życiem i odnowi we mnie miłość, aby w moich czynach zajaśniał obraz Twojego Syna, który z Tobą żyje i króluje na wieki wieków. Amen.

30 grudnia – Niedziela, Uroczystość Świętej Rodziny

28.12.2018

30 grudnia 2018 r. – I Niedziela po Narodzeniu Pańskim, Uroczystość Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa
„Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi, i rzeczywiście nimi jesteśmy.”

1 Sm 1, 20-22. 24-28
1 J 3, 1-2. 21-24
Łk 2, 41-52

1. 1.Obchodzimy dzisiaj Uroczystość Świętej Rodziny. Od jakości i świętości życia rodzin zależy nasza przyszłość, dlatego szczególnie dziś otoczmy je naszą modlitwą.