ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

16.04.2017

Kochani Parafianie i Przyjaciele naszej Parafii!

Wczesnym rankiem w naszej świątyni zabrzmiały dzwony głoszące światu
Dobrą Nowinę. Zebraliśmy się przy pustym grobie,
aby – jak święty Jan – ujrzeć i uwierzyć.

Chcę podzielić się z Wami tą wielkanocną radością i życzyć wspartej łaską Pana niezachwianej nadziei i wiary w Jego prowadzenie.
Nasze wspólne spotkanie w kościele czy przy świątecznym stole niech będzie wyrazem radości i wdzięczności za dar zwycięstwa Chrystusa
nad śmiercią, piekłem i szatanem.

Wszystkim życzę dobrego świętowania w gronie bliskich i przyjaciół,
obfitych stołów i dobrych spotkań.

Ks. Proboszcz Henryk Dąbrowski

Nabożeństwa w okresie wakacyjnym

01.07.2018

W okresie wakacji Msze Święte będą odprawiane tylko w Niedzielę o godz. 11:00.

O dodatkowych nabożeństwach, w inne dni tygodnia, będziemy informowali, na bieżąco, w ogłoszeniach wygłaszanych w kościele oraz na stronie internatowej parafii.

10 czerwca 2018 r. – X Niedziela Zwykła

10 czerwca 2018 r. – X Niedziela Zwykła
„Wiemy bowiem, że kiedy nawet zniszczeje nasz przybytek doczesnego zamieszkania, będziemy mieli mieszkanie od Boga, dom nie ręką uczyniony, lecz wiecznie trwały w niebie.”
Rdz 3, 9-15
2 Kor 4, 13 – 5, 1
Mk 3, 20-35
1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które w naszej parafii odbywa się w środy
o godz. 17:00 oraz w niedzielę o godz. 10:40.
2. W najbliższą niedzielę,