ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

16.04.2017

Kochani Parafianie i Przyjaciele naszej Parafii!

Wczesnym rankiem w naszej świątyni zabrzmiały dzwony głoszące światu
Dobrą Nowinę. Zebraliśmy się przy pustym grobie,
aby – jak święty Jan – ujrzeć i uwierzyć.

Chcę podzielić się z Wami tą wielkanocną radością i życzyć wspartej łaską Pana niezachwianej nadziei i wiary w Jego prowadzenie.
Nasze wspólne spotkanie w kościele czy przy świątecznym stole niech będzie wyrazem radości i wdzięczności za dar zwycięstwa Chrystusa
nad śmiercią, piekłem i szatanem.

Wszystkim życzę dobrego świętowania w gronie bliskich i przyjaciół,
obfitych stołów i dobrych spotkań.

Ks. Proboszcz Henryk Dąbrowski

30 grudnia – Niedziela, Uroczystość Świętej Rodziny

28.12.2018

30 grudnia 2018 r. – I Niedziela po Narodzeniu Pańskim, Uroczystość Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa
„Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi, i rzeczywiście nimi jesteśmy.”

1 Sm 1, 20-22. 24-28
1 J 3, 1-2. 21-24
Łk 2, 41-52

1. 1.Obchodzimy dzisiaj Uroczystość Świętej Rodziny. Od jakości i świętości życia rodzin zależy nasza przyszłość, dlatego szczególnie dziś otoczmy je naszą modlitwą.