Wielki Czwartek – 29.03.2018 r.

29.03.2018

Rozpoczęliśmy Święte Triduum Paschalne. W Wielki Czwartek spotkaliśmy się na Liturgii, podczas której uczciliśmy pamiątkę ustanowienia Sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa. Trwa adoracja Pana Jezusa w Ciemnicy, a ołtarz został obnażony z obrusów na znak, że do niedzielnych dzwonów rezurekcyjnych nie będzie odprawiana Msza Święta.

Polecajmy w naszych modlitwach wszystkich kapłanów, którzy posługują w naszych wspólnotach Kościoła Polskokatolickiego. Dziękujmy za ich pracę duszpasterską i prośmy o dar głoszenia Ewangelii w mocy Ducha Świętego, aby przynosił obfite owoce uświęcenia Ludu Bożego.

Zapraszamy na Liturgię Wielkiego Piątku – ku czci Męki Pańskiej o godz. 16:00.

17.03.2019

Przewodnik po Wielkim Poście – II Niedziela Wielkiego Postu

Przewodnik po Wielkim Poście, I Niedziela Wielkiego Postu

Nabożeństwa pasyjne