11 czerwca 2017 r – NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

10.06.2017

11 czerwca 2017 r – NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
„Tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne”

Wj 34, 4b-6. 8-9
2 Kor 13, 11-13
J 3, 16-18

1. W ubiegłą niedzielę obchodziliśmy święto parafialne. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tego wydarzenia. Na stronie internetowej została zamieszczona fotorelacja z Mszy Świętej i pikniku parafialnego – tutaj.

2. W ubiegłym tygodniu 34. rocznicę przyjęcia sakry biskupiej obchodził bp Wiktor Wysoczański. Na stronie Kościoła Polskokatolickiego można zobaczyć pamiątkowe zdjęcia oraz przeczytać  dokumenty i artykuły dotyczące konsekracji naszego duchownego – tutaj.

3. W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Obchody rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 11:00, która połączona będzie z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy.